İçeriğe geç

D-U-N-S® Number

D-U-N-S® Number Tahsisi! 🆔

D-U-N-S Number İngiltere, Avrupa Birliği Ülkeleri, ABD, Avustralya gibi bir çok ülkede kredilendirme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Haydi birlikte göz atalım. 🙂

D-U-N-S® Number

D&B tarafından sağlanan D-U-N-S® Number (Data Universal Numbering System) dünya genelindeki şirketleri tanımlayan, Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi’ni ifade eder.

Bu numara uluslararası bir ticari sicil kaydı olarak da düşünülebilir. Numara sahibi şirketin güvenilirliği, istikrarı, ödeme sadakati gibi parametreler kullanılarak; kredi verenlere ve potansiyel iş ortaklarına şirket kredi skoru bilgisi sağlanmaktadır.

Şirketiniz D-U-N-S® Numarası ile ilişkili işletme kredi skoru oluştururken, potansiyel iş ortaklarının ve kredi verenlerin şirketiniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.

Şirketiniz hali hazırda bir sözleşme imzalamış veya bir krediye kabul almış olsanız bile, D-U-N-S® Numaranız, şirketinizin daha iyi görülebilmesine yardımcı olmak için kullanılmaktadır. D-U-N-S® numarasına sahip olmanız sözleşme şartlarının iyileşmesine veya olumlu bir kredi limiti için pazarlık yapmanıza yardımcı olabilir.

Tüm bunlarla birlikte dijital platformların önde gelenleri olan Apple ve Google şirketiniz için ilgili şirketlerin dijital marketlerinde açacağınız tüm hesaplar için D-U-N-S® Number talep etmektedirler.

İlgili platformların aylık faturalandırma ödeme ayarına başvurduğunuzda, sizden D-U-N-S® numaranızı talep edilir. Bu numarayı sağladığınızda ilgili platformların Faturalandırma ve Ödemeler ekiplerinin başvurunuzu değerlendirmesine yardımcı olur.

Hala merak ettikleriniz mi var?

AVANTAJLAR ve SIKÇA SORULAN SORULAR sayfalarımızda bir çok hususu sizin için açıkladık. 🙂

Ama hala kafanıza takılan şeyler varsa, bize ulaşabilirsiniz.

Bize Danış!

İş modeliniz hakkında yapılabilecekleri bize danışmakla başlayın lütfen. Tüm süreçte birlikte yürütebiliriz.

Karar Ver!

Eğer yukarıdaki tabloda belirtilenler ve iş modeliniz global bir şirket sahibi olmanıza uygunsa, ertelemek için neden yok.

Harekete Geç!

Birkaç gün içinde Dünya’nın en önemli şehirlerinden Londra’da kurulmuş yasal bir şirketin sahibi olabilirsiniz.

Bizi Arayın

+90 (212) 9094049
+90 (541) 2334488

Adres

Veko Giz Plaza No: 3/85 Maslak İstanbul

ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE KATILMAK İÇİN TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN! 😎

X