İçeriğe geç

Ticari Banka Hesabı

Ticari Banka Hesaplarınızın açılışını sağlıyoruz! 🏦

Şirketiniz adına ticari banka hesaplarınızı açıp para alma ve göndermeye hazır hale getiriyoruz.

Haydi birlikte göz atalım. 🙂

TİCARİ BANKA HESABI

Tahsilatlarınızı alabileceğiniz, ödemelerinizi yapabileceğiniz, POS ve Amazon / eBay gibi satış gelirlerinizi için tanımlayabileceğiniz banka hesabınızın açılışını ücretsiz sağlıyoruz. 

Kurumsal Hesap Nedir?
Şirketiniz için tüm para birimlerinde ödeme almanızı ve göndermenizi sağlayan banka hesabıdır. Bu banka hesabı şahsınız adına değil, kuruluşu tamamlanarak tüzel kişilik kazanmış şirketiniz adınadır.

Hangi para birimlerinde hesap açılabilir?
9 farklı para biriminde hesap açarak hesap bilgilerinizi edinebilirsiniz. Bu para birimlerinin resmi ülkelerine tanımlı IBAN/Hesap Bilgilerinizi edinirsiniz. Örneğin İngiltere’deki şirketinizin, Türkiye’deki müşterisi TR ile başlayan şirketinizin adına olan IBAN hesabına ödeme yapabilir.
> ABD Doları
> Avustralya Doları
> Euro
> İngiliz Sterlini
> Kanada Doları
> Macar Forini
> Singapur Doları
> Türk Lirası
> Yeni Zelanda Doları

Hesaplar için hesap işletim ücreti ödeyecek miyim?
Hesaplarınız için Türkiye’de olduğu gibi aylık hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Dilerseniz hesap bilgisi sağlanabilen, yukarıda belirttiğimiz 9 ayrı para biriminin tümünden birer adet hesap açabilirsiniz.
Bir kereye mahsus hesap tanımlamalarının yapılması ve bilgileri alabilmek için 45 £ ödeme yapmanız gerekecektir. Bu ödemeyi bize değil, hazır olduğunuzda doğrudan bankanıza yapıyor olacaksınız.

Banka kartım olacak mı?
Elbette! Kartınız VISA ya da Mastercard güvencesiyle hazırlanıp, tarafınıza gönderilecektir. 14 gün kadar sürebilmektedir ulaşması

Kartımı her yerde kullanabilir miyim?
Aşağıda belirttiğimiz ülkeler haricindeki yüm ülkelerde nakit çekim ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik temassız ödeme de yapabilirsiniz.

Kartınızı kullanamayacağınız ülkeler: Afganistan, Burundi, Merkezi Afrika Cumhuriyeti, Çad, Kongo ve Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Küba, Eritre, İran, Irak, Libya, Kuzey Kore, Filistin Bölgeleri, Somali, Sudan ve Güney Sudan, Suriye, Venezuela ve Yemen.

Para çekme ücretli mi?
Her ay 200 £’ye kadar iki ücretsiz çekim hakkınız bulunuyor. Daha fazla para çekmek isterseniz işlem başına %1,75 komisyon uygulanacağını unutmayın.
kartla yapılan ödeme işlemlerinde ise bir komisyon kesintisi uygulanmıyor.

Para transferi yapabilir miyim?
Elbette! Öyle ki daha hesaplı şekilde dünyanın her yerine para gönderebileceğiniz bir çözüm. Genel itibariyle 1-2 gün içinde ulaşır para transferleriniz. Transferin her aşamasında e-mail ile bilgilendirilirsiniz.

Bu hizmetimiz ek bir ödemeye tabi değildir. Ancak bu hizmetin çalışabilmesi için Şirket Resmi Adresi ve Hizmet Adresi aboneliğinizin bulunması yasal olarak şarttır.

Bu hizmetimiz Şirket Kurulum Paketimize dahil olarak sağlanıyor.

Yıllık Yenileme Ücreti KDV Dahil: Ücretsiz

Hala merak ettikleriniz mi var?

AVANTAJLAR ve SIKÇA SORULAN SORULAR sayfalarımızda bir çok hususu sizin için açıkladık. 🙂

Ama hala kafanıza takılan şeyler varsa, bize ulaşabilirsiniz.

Bize Danış!

İş modeliniz hakkında yapılabilecekleri bize danışmakla başlayın lütfen. Tüm süreçte birlikte yürütebiliriz.

Karar Ver!

Eğer yukarıdaki tabloda belirtilenler ve iş modeliniz global bir şirket sahibi olmanıza uygunsa, ertelemek için neden yok.

Harekete Geç!

Birkaç gün içinde Dünya’nın en önemli şehirlerinden Londra’da kurulmuş yasal bir şirketin sahibi olabilirsiniz.

Bizi Arayın

+90 (212) 9094049

Adres

Veko Giz Plaza No: 3/85 Maslak İstanbul

ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE KATILMAK İÇİN TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN! 😎

X